ZNA – ode aan de verpleegkundigen
12 december 2009 at 1:42 pm 2 reacties
Donderdag een heerlijke dag beleeft met een toffe collega (Nathalie Dervaux). Opdracht: 120 verpleegkundigen, tussen allerlei voordrachten door, vergasten op impro-theater (zie canvastheater).
Met last-minute input over het verpleegleven en specifieker binnen ZNA, gingen we aan de slag om een paar kaderscenario’s in elkaar te steken. Nathalie finaliseert de kaders op haar meesterlijke wijze en hup, weg zijn we, gespannen en gefocust.
Al bij de eerste scène werd duidelijk zuurstof in de zaal waargenomen. De reacties van verademing en herkenning spoorden ons aan om op onze elan door te gaan, een harmonieus voorbeeld van wisselwerking tussen publiek en podium. Zo ging het vier scènes lang door, waar we ergens in de namiddag eindigden met een (zelf aangevraagde…) staande ovatie. De mix van uitgesproken personages, de verrassende inslag, de opgenomen linken naar de voordrachten, het spelplezier en een enthousiast publiek zorgen voor de ideale cocktail van een geslaagde dag vol werkvreugde.
Bedankt Nathalie en de aanwezigen op de Redesign-dag !
Entry filed under: Uncategorized.
2 reacties Add your own
Geef een reactie
Trackback this post | Subscribe to the comments via RSS Feed
1.
dervaux nathalie | 12 december 2009 om 11:19 pm
Het was inderdaad bevrijdend spelen! Het doelpubliek was blij met onze interventies: luidop zeggen wat ze stil denken! Humor én boodschap= meerwaarde. Wanneer een mens lacht staat hij open voor verandering! Tot een volgende podiummeeting Wim!
2.
12act | 21 december 2009 om 3:02 pm
ter aanvulling:
http://www.nieuws.be/nieuws/100_jobs_bij_ziekenhuisgroep_ZNA_8df1f090.aspx